breadcrumbs_revolution_theme

Інтернет-магазин "VA.UA" – спеціалізований магазин  сантехніки в Україні. Ми знаходимося за адресою: Дніпрпетровська область, Верхньодніпровський район, місто Верхньодніпровськ, вулиця Яблунева 187/А. 
Наш графік роботи: пн - сб: з 8.00 до 17.00.
Нашою перевагою у порівнянні з іншими магазинами опалення у в Україні є те, що ми не просто продаємо найпопулярніші товари, а виробляемо їх! Надаємо безкоштовно фахову консультацію з їх вибору, яка основується на багаторічному практичному досвіді у цій сфері.
Також в Інтернет-магазин "VA.UA" можуть бути представлені товари інших виробників (наших партнерів). Ми робимо все щоб кліент не був обмежений пропозиціею модельної лінійки TM "VA" тому активно залучаемо інших виробників.

Ми не лубіюємо інтереси певних виробників – ми допомагаємо вибрати оптимальний варіант з урахуванням технічних характеристик, ціни та якості. До кожного товару додаються характеристики та відгуки, тому перед тим, як купити товар у нашому магазині, Ви можете знайти про нього максимум інформації, що полегшить Ваш вибір. Асортимент продукції постійно збільшується, тому слідкуйте за нашими оновленнями. Відповідно до чинного законодавства України, фізичні особи можуть повернути придбані товари упродовж 14 днів при дотриманні умов повернення. Завжди раді бачити Вас у магазині "VA.UA"!

Усі права захищено © VA.UA